KOBIETYKRAKOWA
Nabór do 12 edycji zakończony Zapraszamy jesienią

PRZYSZŁOŚĆ ​ZALEŻY OD KOBIET?

Wierzymy, że tak!

Dlatego 7 lat temu, w redakcji „Miasta Kobiet” wpadłyśmy ​na pomysł: Zróbmy przedsiębiorczym kobietom dobre ​zdjęcia, opublikujmy wywiad z nimi, żeby mogły pokazać ​światu swoje talenty i supermoce – taki był początek.

Dziś w gronie Kobiet Krakowa jest już ponad 286 osób, a ​pierwotne zamierzenia przerosły oczekiwania ​organizatorek. Nie przypuszczałyśmy wtedy, że obce ​sobie kobiety będą tkały taką sieć połączeń.

Współpraca ma większą wartość niż rywalizacja

NA CZYM TO ​POLEGA?

Misją projektu jest budowanie ​społeczności przedsiębiorczych kobiet, ​dla których współpraca jest większą ​wartością niż rywalizacja, społeczności ​zrzeszającej w jednym miejscu ​krakowskie ekspertki, kobiety inspirujące ​osobowością, pomysłem na biznes, ​swoją historią i siłą przebicia.

CZYM JEST PROJEKT ​#KOBIETYKRAKOWA?

WYWIAD

Publikujemy wywiad

FOTOGRAFIE

Realizujemy sesję zdjęciową

SPOŁECZNOŚĆ

Tworzymy społeczność ​aktywnych kobiet

WYJDŹ Z CIENIA!

CZY TO COŚ DLA ​MNIE?

Tak, jeśli masz odwagę zacząć pokazywać światu to, w czym jesteś ​dobra. 11 poprzednich edycji projektu zgromadziło 286 kobiet. ​Wśród nich są stylistki, prawniczki, pisarki, trenerki, działaczki, ​projektantki, agentki, psycholożki. Właścicielki biznesów i kobiety, ​które spełniają się na etacie. Przedstawicielki branż kreatywnych i ​firm związanych z technologią, finansami czy nauką. Dla wielu ​Kobiet Krakowa projekt okazał się trampoliną do świata mediów. ​Dzięki publikacji wywiadu uczestniczki zaczęły być zapraszane w ​roli ekspertek na łamy gazet, eventy, do radia, czy do programów ​telewizyjnych. Ich biznesy i one same stają się rozpoznawalne. ​Fotografie, które powstały w ramach projektu są skutecznym ​narzędziem w budowaniu ich wizerunku. Wiele Kobiet Krakowa ​mówi, że udział w akcji pozwolił wypłynąć im na szerokie wody. W ​efekcie, niektóre z nich wydały własną książkę, poszerzyły ​działalność, skupiły się na rozwoju biznesu online. Kobiety Krakowa ​tworzą społeczność wspierających się kobiet, wymieniają się ​doświadczeniem, nawiązują współpracę, realizują wspólne ​przedsięwzięcia.

Projekt jest dla Ciebie, jeśli ​chcesz zacząć pokazywać ​siebie na większą skalę

i mówić o sobie dobrze,

a także nawiązać bliskie ​relacje nie tylko biznesowe, ​ale i towarzyskie.


DOŁĄCZ DO KOBIET ​KRAKOWA, JEŚLI...

Chcesz zrobić coś ​dla siebie.

„Już od dawna nie czułam się tak ​kobieco i nigdy nie usłyszałam tylu ​komplementów, co dziś. Nie mogłam ​sobie wymarzyć lepszego prezentu.”


Basia, VII. edycja

Potrzebujesz ​profesjonalnych ​zdjęć.

„Zdjęcia z projektu wykorzystuję za ​każdym razem, gdy pojawia się ​propozycja ze strony mediów, czy ​organizatorów konferencji, na których ​zaczęłam występować.”


Paulina, V. edycja

Pragniesz przeżyć przygodę na ​planie zdjęciowym.

„Ten projekt powinien być wypisywany na receptę w gabinetach ​lekarskich.”


Joanna, X. edycja

Chcesz dołączyć ​do krakowskiej ​społeczności ​przedsiębiorczyń.

„Dzięki Wam zaczynam odczuwać ​przynależność, której tak bardzo mi ​brakowało od kiedy wróciłam do ​Krakowa po długiej nieobecności.”


Ela, VIII. edycja

Rozwijasz markę ​osobistą.

„Już w dniu publikacji, pojawiły się nowe ​propozycje biznesowe.”


Elżbieta, I. edycja

CO ZYSKAM?

Udział

w profesjonalnej ​sesji zdjęciowej

Profesjonalne zdjęcia są ​niezbędnym elementem do ​budowania Twojej marki ​osobistej.

Przygodę na planie zdjęciowym ​w zachwycających ​przestrzeniach i efekt w postaci ​3 biznesowych fotografii ​wykonanych przez ​utalentowaną krakowską ​fotografkę – Barbarę Bogacką, ​doświadczoną w sesjach typu ​biznes i glamour. Do sesji ​przygotuje Cię wizażystka.

Ch​cę!

Wywiad z Tobą

Będziesz miała okazję ​napisać o swoich ​wartościach i o tym, czym ​się zajmujesz.

Dożywotnią publikację ​wywiadu z Tobą (ze zdjęciami) ​w portalu dla kobiet ​www.miastokobiet.pl (zakładka ​Kobiety Krakowa).

Chcę!

Przynależność do ​społeczności Kobiet ​Krakowa

Ws​parcie innych kobiet.

Udział w spotkaniach ​rozrywkowo-networkingowych, ​wspólne projekty z innymi ​uczestniczkami, które ​odczuwają dumę z ​przynależności do grona Kobiet ​Krakowa. Nasze wyjątkowe ​spotkania to też okazja na ​przeżycie czegoś nowego i ​wymianę doświadczeń, nie ​tylko biznesowych.

Ch​cę!

Rozwój marki ​osobistej

Bu​duj rozpoznawalność.

Utrwalenie marki osobistej w ​świadomości odbiorców, ​potencjalnych klientów, ​przedstawicieli mediów. ​Budowanie rozpoznawalności i ​wzniesienie biznesu na wyższy ​poziom, dzięki wymianie ​doświadczeń z innymi ​krakowskimi ​przedsiębiorczyniami.

Ch​cę!

INWESTYCJA

1590 zł ​zamiast

3510 zł

SE​SJA ZDJĘCIOWA U BARBARY BOGACKIEJ

13​50 zł

WIZAŻ MAŁGORZATA BRAŚ MAKE UP ARTIST

230 zł​

PUBLIKACJA WYWIADU W PORTALU WWW.MIASTOKOBIET.PL

99​0 zł

PROMOCJA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

75​0 zł

PAKIET POWITALNY

19​0 zł

PRZYNALEŻNOŚĆ DO SPOŁECZNOŚCI #KK

be​zcenne

ETAPY

WY​PEŁNIASZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Bardzo uważnie czytamy każde zgłoszenie, a następnie ​kontak​tujemy się z Toba.

OP​ŁACASZ UDZIAŁ

A my wysyłamy informację o przyjęciu oraz pytania do wywiadu​, ​na które samodzielnie odpowiadasz.

BI​ERZESZ UDZIAŁ W SESJI

Wybierasz jeden z 4 zaproponowanych terminów na sesję ​zdjęciową. Wybierasz 3 fotografie i odsyłasz wywiad. My go​ poddajemy profesjonalnej korekcie i redakcji. Retuszujemy​ zdjęcia, a następnie publikujemy i promujemy publikację w​ MK.​

PO​ZANJESZ INNE #KOBIETYKRAKOWA

Na finał zwołujemy kolację integracyjną, w której udział ​biorą ​uczestniczki bieżącej edycji.

ZOBACZ, CO ​JESZCZE ROBIMY

SPOTKANIA

WSPÓLNE ​PROJEKTY

IN​TEGRACJA

OPINIE UCZESTNICZEK ​POPRZEDNICH EDYCJI

Marta Kijanko, ​psycholożka

Stworzyłyście na planie klimat

dobrej, wspierającej, ​nienachalnej obecności, ​życzliwości i poczucia humoru.

To nie jest takie częste i typowe, ​by połączyć wrażliwość, ​profesjonalizm, smak i ​subtelność w jednym miejscu. ​No, wow.

To była dobra decyzja, by się do ​Was zgłosić.

Serdeczne dzięki za ten projekt!


Barbara Dolata, ​coachka kognitywna

Róbmy swoje i dzielmy się tym ​– to idea, nad którą nie bardzo ​jest sens się zastanawiać. Kto, ​jak nie my. Projekt ​#KobietyKrakowa dał mi ​możliwość poznania wielu ​wspaniałych osób gdzie każda ​coś wnosi, poznajemy się, ​wymieniamy doświadczeniami. ​Każda z innym pomysłem na ​siebie, na biznes, wszystkie z ​fajną energią. Kobiety Krakowa ​to społeczność, która chce się ​rozwijać i rozkwitać. Polecam, ​zapraszam. Różnorodność ​inspiruje. Daj się poznać!

Justyna Cooper, ​lektorka j. angielskiego

Dziękuję! Skończyłam właśnie ​pisać odpowiedzi na pytania. To ​było niezwykle oczyszczające i ​budujące. Łzy się lały, ale też ​było dużo radości, uśmiechu. ​Ale mam fajne, ciekawe, bogate ​życie! Ale fajne rzeczy robię! Nie ​zawsze o tym pamiętam, nie ​zawsze to widzę. Wiem, że to ​będzie początek dobrej ​przygody. Dziękuję Wam ​bardzo, takich kobiet, takich ​organizacji trzeba nie tylko w ​naszym mieście, ale i na całym ​świecie.

Girl Power!


Lucyna Sołtys, ​kierowniczka budowy

Zgłoszenie to był impuls, potem ​żałowałam, chciałam się ​wycofać. Bo co ja mogę ​przekazać innym kobietom? ​Baba z budowy, w ciągłych ​delegacjach, zostawia rodzinę ​w domu. Mąż mnie przekonał: ​„Będziesz mogła pokazać, jakie ​targają tobą emocje, kiedy ​wyjeżdżasz. W końcu ktoś ​zrozumie, że to nie wakacje, a ​ciężka praca.”. I wiecie co? Tak ​właśnie było. Po napisaniu ​wywiadu, odczułam ulgę. ​Rozmawiając z organizatorkami ​i uczestniczkami 10. edycji czuję ​się zrozumiana. Bez oceniania. ​Nie wahaj się. Dla mnie z ​przygody zrobiła się wielka ​sprawa i powoli, małymi ​krokami odnajduję spokój.

Ilona Przetacznik, ​prawniczka

Przygoda biznesowa, relacje, ​misja – tak w 3 słowach mogę ​określić to, co dał mi projekt ​#KobietyKrakowa. Dzięki niemu ​pokazałam, że kobiety mogą ​stać się ważną częścią ​biznesowego świata, nie tylko w ​Krakowie, ale w całej Polsce. ​Poznałam wspaniałe osoby. ​Zainspirowałam inne kobiety, ​które dzięki wywiadowi online ​odważyły się ruszyć z miejscai ​zacząć działać. To niesamowite, ​jak projekt „Miasta Kobiet” ​otwiera możliwości!

Aga Siejka,

soul coachka

Projekt Kobiety Krakowa to ​solidny podmuch wiatru w ​Twoje biznesowe skrzydła. ​Jednak profesjonalna sesja ​zdjęciowa i wywiad to zaledwie ​początek tej przygody. Udział w ​projekcie pozwoli ci zobaczyć w ​nowym świetle to, co masz do ​zaoferowania światu. ​Nabierzesz pewności siebie i ​wiary w swoje możliwości. ​Poznasz wspaniałe kobiety, a ​wiele z tych biznesowych ​kontaktów będzie miało szansę ​przerodzić się w wartościowe i ​trwałe rejacje. Nie będziesz już ​mieć wątpliwości do kogo ​zwracać się po wsparcie, kiedy ​go potrzebujeszGirl Power!


Projekt Kobiety Krakowa trampolina do świata mediów. Jesteśmy zapraszane jako ekspertki i gościnie do radia, telewizji oraz na łamy gazet i portali.

#KOBIETYKRAKOWA W MEDIACH

Pokaż swój talent, biznes i pasje.

Daj się odkryć!

ORGANIZATORKI – FUNDACJA MIASTO KOBIET

Aneta Pondo, prezeska FMK

– Kobiety, które przychodzą do naszego projektu, często znajdują się w jakimś ​kluczowym dla nich miejscu w życiu, w miejscu zawodowej lub osobistej zmiany ​albo przewartościowania spojrzenia na to, co i jak robią. To duży przywilej ​towarzyszyć im w takim momencie.

Barbara Bogacka, fotografka

– To co robimy, to nie są zwykłe foto-pstryki. Przychodzą do nas osoby z różnymi ​przekonaniami na swój temat. Staramy się je rozbroić, przy tym dobrze się bawiąc i ​poznając się.

Barbara Fijał, członkini FMK

– Z pozycji cichej bekstejdżowej obserwatorki, poznałam i przysłuchiwałam się ​historiom wspaniałych kobiet, które zostawiają trwały ślad w tworzeniu pejzażu ​krakowskiego biznesu. To inspirujące doświadczenie, które niezmiennie daje kopa ​do działania.

Agna Karasińska, koordynatorka

– Po ponad 6 latach od pierwszej edycji #KobietKrakowa, obserwuję jak kobiety ​coraz odważniej mówią o swoich dokonaniach, ale też o trudach budowania ​biznesu. Cieszę się, że możemy uwiecznić autentyczność kobiet, które decydują ​się powierzyć nam swoje historie.

DOŁĄCZ DO PROJEKTU ​#KOBIETYKRAKOWA

Zdjęcia do do najbliższej edycji #KobietKrakowa zostaną wykonane w przestrzeniach w ​stylu art deco hotelu The Crown Handwritten Collection. Podczas sesji zadbamy o Twój ​nastrój, będziesz mogła napić się włoskiej kawy, przekąsić coś pysznego i poznać inne ​kobiety.